Zaproszenie dla par

Nie ma bardziej skutecznego sposobu na ponowne rozpalenie uczucia w związku niż romantyczne wakacje tylko we dwoje. Mogą tam odprężyć się, zapomnieć o problemach i po prostu cieszyć się sobą. Nie zawsze jest go łatwe, zwłaszcza, gdy mamy stresującą pracę, kredyt do spłacenia czy problemy z dziećmi, ale magiczna atmosfera panująca w naszych resortach pomoże Państwu oderwać się od problemów dnia codziennego, ponurej pogody, zimna i rozkoszować się słonecznym, ciepłym i przyjaznym klimatem Wysp Kanaryjskich przez cały rok.

Niesamowite krajobrazy, kolorowe promenady, piaszczyste plaże, kuchnie z całego świata, ciepły ocean przez cały rok, to wszystko czeka na Państwa na najpiekniejszej z Wysp Kanaryjskich – Teneryfie, która według wielu naukowców jest uznawana za zaginioną Atlantyde.

A kiedy po całym dniu niesamowitych wrażen, wrócicie Państwo do swojego hotelu, będzie na Państwa czekał komfortowy apartament, oraz nizeliczone atrakcje i rozrywki na miesjcu, które oferują nasze hotele klubowe.

Zapraszamy na Wyspy Kanaryjskie – Lifestyle Club