Klub RCI

Wypróbuj możliwości Klubu RCI

RCI to największy i najszybciej rozwijający się międzynarodowy klub wakacyjny. Działa od 37 lat, oferując wspaniały wypoczynek w 6581 ośrodkach wakacyjnych na całym świecie, w tym takich znanych marek jak Hilton, Marriott, Sheraton, Radisson. Polski oddział działa od 25 lat i corocznie przygotowuje wkacje dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków.

RCI to klub prywatny i organizuje wakacje wyłącznie dla osób, par i rodzin posiadających członkostwo. Zagwarantuj sobie oraz swojej rodzinie wspaniałe wakacje w najlepszych ośrodkach wakacyjnych na świecie już za połowę normalnej ceny. Przekonaj się, że to naprawdę jest możliwe.

Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb wakacyjnych każdego klienta coraz więcej klientów na całym świecie rezygnuje z usług zwykłych biur podróży i wybiera członkostwo w klubie RCI. Zamów próbne wakacje i wypróbuj członkostwo w klubie RCI bez żadnych zobowiązań. Zapraszamy.

Dodatkowe możliwości

Klub RCI to nie tylko wakacje klubowe ale również niezliczone możliwości dodatkowe, m.in.: preferencyjne ceny na sieciowe hotele miejskie na całym świecie, zniżki na przeloty służbowe i prywatne, zniżki na wynajem samochodów w sieciach Hertz i Avis czy atrakcyjne ceny na wspaniałe rejsy najlepszymi statkami wycieczkowymi. Polecamy.