Wyspy Kanaryjskie

Nie bez powodu region ten od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Niebywały koloryt i różnorodność każdej z wysp stwarzają niepowtarzalne możliwości spędzenia wymarzonego urlopu. Wspaniałe krajobrazy, kanaryjska kuchnia oraz atlantycka bryza tworzą oszałamiający koktajl wakacyjnej atmosfery.

Kanary oczarowują skalistym wybrzeżem, piaszczystymi plażami i urokliwymi zatokami. Jednak tym, co powoduje, że są tak wyjątkowe jest unikalny wyspiarski klimat. Pozwala on przez okrągły rok cieszyć się tu piękną słoneczną, prawdziwie wiosenną pogodą.

Tak znakomite warunki docenią nie tylko plażowicze i miłośnicy kąpieli słonecznych, ale także turyści preferujący bardziej aktywne formy wypoczynku. Korzystne prądy oceaniczne stwarzają bowiem wymarzone warunki do uprawiania sportów wodnych, zwłaszcza wszelkich odmian surfingu.Teneryfa – piękna i różnorodna

Teneryfa – wyspa pełna kontrastów: roślinność i żyzne doliny na północy, potężny masyw wulkanu Teide w centrum oraz pustynny krajobraz i pełne słońca piaszczyste plaże na południu – to wszystko na jednej wyspie. Teneryfa to idealny wybór zarówno dla osób ceniących sobie spokojny, relaksujący wypoczynek, jak i dla tych, którzy chcą spędzić swój urlop aktywnie, uprawiając sporty, zwiedzając i bawiąc się.Playa de las Americas

To najlepszy i najbardziej atrakcyjny region turystyczny na Teneryfe. Czeka tutaj na Państwa kilka sztucznie wytyczonych plaż, na przykład Playa Fañabe i Playa del Duque z piaskiem przywiezionym aż z Sahary. Można tu znaleźć jeden z najlepszych parków wodnych na świecie Siam Park, nowoczesne centra handlowe, tysiące knajpek i restauracji, zadbane tereny zielone, 16-kilometrową promenadę ciągnącą się z Costa Adeje przez Playa de las Americas aż po Los Cristianos i wiele innych możliwości spędzenia wolnego czasu. W odległości 2-32 km od Playa de las Americas znajduje się kilka atrakcyjnych pól golfowych.

Największe Atrakcje Teneryfy


siam park
wędkowanie
piramidy
skutery
nurkowanie