Lifestyle Club

LIFESTYLE CLUB HOTELS & RESORTS

 

Już od 14 lat specjalizujemy się w promowaniu wspaniałego wypoczynku w największych, międzynarodowych klubach urlopowych na świecie, tak znanych jak: RCI, Interval International, Marriott Vacation Club, Hilton Grand Vacation, Sheraton Vacation Club czy Disney Vacaton Club.

 

Lifestyle Club Hotels & Resorts tworzy zespół specjalistów od wakacji klubowych, rezerwacji przelotów i indywidualnej obsługi wakacyjnej, skupiony wokół firmy AMBASADOROWIE, która jest właścicielem marki Lifestyle Club i prowadzi działalność pod tym szyldem już 14 lat, od 2004 roku.


Dzięki naszym partnerom spełniamy oczekiwania osób, które poszukują wypoczynku na wysokim

poziomie za atrakcyjną cenę, pozbawionego stresu oraz ryzyka odwołanych wakacji, co niestety coraz częściej zdarza się w klasycznych biurach podróży. W ramach zaproszeń na promocyjne pobyty reklamowe do Państwa dyspozycji oddajemy ośrodki należące do międzynarodowych klubów urlopowych głównie na przepięknej Teneryfie.


W ciągu kilku lat działalności osiągnęliśmy znaczącą pozycję w tym segmencie turystyki. Z naszej oferty skorzystało już wiele rodzin, przedstawiciele różnych branż, właściciele dużych polskich firm, prawnicy, lekarze, dziennikarze, aktorzy oraz osoby publiczne, a duża część z nich postanowiła nabyć stałe członkostwo w reklamowanych przez nas klubach.


Z racji wyjątkowego charakteru klubów urlopowych, nasze zaproszenia kierujemy do przedstawicieli klasy średniej i wyższej, głównie rodzin właścicieli firm, przedstawicieli kadry zarządzającej, środowiska lekarskiego, prawników, adwokatów oraz przedstawicieli wolnych zawodów. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu możliwość spędzania wakacji wśród życzliwych Państwu osób o tych samych lub podobnych preferencjach.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w 2007 roku przeszliśmy na internetowy system obsługi klienta, dzięki czemu mogliśmy obniżyć ceny naszych usług oraz udostępnić Państwu ofertę na jeszcze lepszych warunkach.

 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy na próbne wakacje na piękną Teneryfę!
Lifestyle Club